Slide Keyboard

Slide Keyboard 1.0.3

Alternatywna klawiatura i szybsze pisanie

Zalety

  • Przyspiesza pisanie
  • Duże przyciski
  • Obsługa przy pomocy gestów

Wady

  • Brak polskiej wersji

Bardzo dobry
8

Slide Keyboard to alternatywna klawiatura ekranowa dla telefonu wyposażonego w Android. Rewolucyjne umieszczenie liter minimalizuje pomyłki i ułatwia pisanie.

Jeśli nie do końca przekonuje Cię standardowy układ klawiatury w telefonie, wypróbuj Slide Keyboard - interesująca alternatywę zaprojektowaną by pisać szybciej i wygodniej. Slide Keyboard tworzy grupy liter oraz umożliwia korzystanie z nich za pomocą gestów. Dzięki temu pisanie jest szybsze i praktycznie pozbawione błędów.

Działanie jest bardzo proste. Na przykład, litery "A, B, C, D i E" wpisywane są przy pomocy tego samego przycisku. Jedyna różnica to taka że podczas wpisywania "A" należy przesunąć palec lekko na lewo, a podczas wpisywania "B" palec wędruje w górę.

W opcjach można pobrać inne języki. Obecnie dostępny jest angielski, francuski, włoski, niemiecki i hiszpański. Autor obiecuje wydanie kolejnych, miejmy więc nadzieję że na polski nie trzeba będzie długo czekać.

Slide Keyboard to nowy sposób wpisywanie tekstów w telefonie wyposażonym w Android. Pogrupowane litery obsługiwane przy pomocy gestów mogą ułatwić i przyspieszyć pisanie.

Slide Keyboard

Download

Slide Keyboard 1.0.3

Opinie użytkowników o Slide Keyboard